MESIT holding, a.s.

Interní key account manager

Odeslat

Pracovní náplň
Každodenní komunikace s mateřskou firmou, řízení projektů a zakázek od A do Z, úzká spolupráce s dalšími úseky spol., možnost pracovat na významných zahr. projektech, systém odbor. vzdělávání, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, VŠ/SŠ vzdělání tech. nebo ekon. směru, perfektní znalost NJ nebo AJ, ochota učit se novým věcem, časová flexibilita, schopnost strukturované práce orientované na výsledek, kontakt pouze e-mailem.
Volné místo interní key account manager pro lokalitu Uherské Hradiště.

Nabízíme
Nástup možný od: 08. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Interní key account manager

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Management, Vzdělávání, výuka a školství
Pozici nabízí: MESIT holding, a.s.
Ulice: Sokolovská 573
Město: Uherské Hradiště
PSČ: 686 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Bc. Jan Šebek Cholewa
E-mail: Bc. Jan Šebek Cholewa
Telefon: +420 572 522 400

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: MESIT holding, a.s.