Interní key account manager

Pracovní místo ( Interní key account manager ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Každodenní komunikace s mateřskou firmou, řízení projektů a zakázek od A do Z, úzká spolupráce s dalšími úseky spol., možnost pracovat na významných zahr. projektech, systém odbor. vzdělávání, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, VŠ/SŠ vzdělání tech. nebo ekon. směru, perfektní znalost NJ ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Management
Vzdělávání, výuka a školství

Další volná místa

Samostatný manager marketingu Volné místo pro samostatný manager marketingu lokalitu Valašské Klobouky.
FARE, spol. s r. o. Valašské Klobouky, Inzerováno před 4 dny

obchodí manager/ka Pracoviště: Koupelní 3760/4, 695 01 Hodonín. Požadavky: ŘP sk. B, AJ nebo NJ, spolehlivost, pečlivost, samostatnost, příjemné vystupování. Výhodou zaměření na hotelnictví, sport, cestovní ruch. Nabízíme: ranní směnu, dobré finanční ohodnocení, ...
ARTEMISIA, spol. s r.o. Hodonín, Inzerováno před 5 dny

QUALITY MANAGER Do automotive společnosti s dlouholetou tradicí obsazujeme post Quality managera. Jinak řečeno, hledáme kolegu, který povede a bude rozvíjet komplet oddělení kvality.Vyrábíme přesné strojírenské dílce a pokud je pro Vás automotive srdeční ...
Grafton Recruitment s.r.o. Otrokovice, Plný úvazek, Inzerováno před 7 dny