Překladatelé a tlumočníci

  • Znojmo

Pracovní místo ( Překladatelé a tlumočníci ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

překladatel ve výrobě,
Zajištění překladu (italština/angličtina) a komunikace s místními zaměstnanci
Podpora zahraničního výrobního managementu
Administrativní podpora managera výroby

Aktivní znalost italského nebo anglického jazyka
SŠ/VŠ vzdělání technického směru
Pracovní zkušenosti ve výrobní společnosti
Výborné komunikační a organizační schopnosti
Schopnost systematické práce a aktivní přístup k řešení problému
Odolnost vůči stresu a vyjednávací schopnosti
Vysoké pracovní nasazení
Zajímavá práce ve stabilní a rostoucí mezinárodní společnosti
denní využití italštiny, angličtiny
dovolená nad rámec zákona
dotované stravování, dotované horké nápoje
příspěvky na cestovné
možnost vzdělávání
platné příplatky dle Zákoníku práce
moderní a příjemné pracovní prostředí
Volné místo překladatelé a tlumočníci pro lokalitu Znojmo.