DGS Druckguss Systeme s.r.o.

CONTROLLER

Odeslat

Pracovní náplň
Náplň práce:
- zpracovávání reportů, tabulek, grafů
- kalkulace standardních nákladů, analýzy profitability
- evidence skladových a výrobních pohybů
- organizace a zpracování měsíčních inventur, účtování inventurních rozdílů
- řešení aktuálních problémů v účetním systému, spolupráce se zaměstnanci ve výrobě
- účast na dalších úkolech oddělení controllingu
Požadavky:
- min. SŠ vzdělání ekonomického, nebo technického směru
- min. 3 roky v účetnictví
- MS Office (především MS Excel) podmínkou
- znalost účetních systémů výhodou
- komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
- logické a analytické myšlení
- pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, komunikační schopnosti
Nástupní hrubá mzda od 24 000 Kč podle vzdělání a zkušeností v oboru.
Hrubá mzda po zaučení od 27 000 Kč podle vzdělání a zkušeností v oboru.
Volné místo controller pro lokalitu Liberec.

Požadavky
Práce s PC

Nabízíme
Nástup možný od: 08. 11. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: CONTROLLER

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: DGS Druckguss Systeme s.r.o.
Ulice: Volgogradská 89
Město: Liberec
PSČ: 460 07

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Adéla Blažková
E-mail: Mgr. Adéla Blažková
Telefon: +420 482 429 747

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: DGS Druckguss Systeme s.r.o.