Optika Valuchová Cvikrová spol. s r.o.

OPTOMETRISTA/KA

Odeslat

Pracovní náplň
Hledáme kolegu/kolegyni do zavedené oční optiky, vzdělání v oboru nutné
Nabízíme: příjemné pracovní prostředí, stravenky, prémie, dovolená 5 týdnů, penzijní připojištění, odborná školení zdarma
Volné místo optometrista/ka pro lokalitu České Budějovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 06. 02. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: OPTOMETRISTA/KA

Minimální požadavky vzdělání: Vyšší odborné
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví, Věda a výzkum
Pozici nabízí: Optika Valuchová Cvikrová spol. s r.o.
Ulice: Krajinská 31
Město: České Budějovice
PSČ: 370 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Cvikrová
E-mail: Cvikrová
Telefon: +420 602 115 584

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Optika Valuchová Cvikrová spol. s r.o.