Zásobovač/skladník

  • Brno

Pracovní místo ( Zásobovač/skladník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- SŠ vzdělání technického směru (elektortechnika výhodou)
- uživatelská znalost MS OFFICE
- předešlá praxe v elektro nebo kovovýrobě výhodnou
- aktivní řidič
Arkon Flow system je významným výrobcem elektromagnetických průtokoměrů s distribucí po celém světě. Pro náš provoz v Brně zabývající se výrobou elektromagnetických průtokoměrů hledáme vhodné kandidáty na uvedenou pozici.
Zásobovač/skladník:
Náplň práce:
Odvoz a dovoz materiálu k/od dodavatele
Komunikace s dodavateli
Příjem / Výdej a kontrola materiálu/zboží na sklad
Výdej materiálu do výroby
Administrativní činnost spojená se skladem, invetury
Nabízíme:
zázemí stabilní společnosti v oboru
kvalitní mzdové ohodnocení
dovolená navíc
balíček zaměstnaneckých benefitů
firemní vzdělávání
možnost osobního a profesního růstu
Volné místo zásobovač/skladník pro lokalitu Brno.