Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Účetní

Pracovní místo ( Účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracoviště: Ostrava - Mariánské Hory
V případě zájmu zašlete životopis na e-mail.

Požadavky:
Ukončené vysokoškolské vzdělání (min. tit. Bc.), komplexní vedení účetní agendy, zpracování mezd, výhodou znalost programu Money S3, znalost práce na PC, MS Office.

Zaměstnanecké výhody:
Stravenky, ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Ekonomika a finance
Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

Účetní Pracoviště: Šlechtitelů č.p. 636/6, Olomouc. Nástup možný ihned. Prac. doba: 7:00 - 15:30 hod. Požadavky: vzděl. min SŠ s maturitou, praxe min. 3 roky, znalost účetního programu Pohoda výhodou, znalost podvojného účetnictví a souvisejících předpisů, ...
Trimex Olomouc spol. s r.o. Olomouc, Inzerováno včera

Účetní všeobecní praxe v oboru min. 5 let podmínkou; znalosti samostatné účetní Volné místo účetní všeobecní pro lokalitu Orlová.
Belangera WAW s.r.o. Orlová, Inzerováno včera

Všeobecná účetní Z:29.3.2018.A:19.7.2018. Místo výkonu práce Bílovec.Náplň práce: Kompletní vedení účetní agendy společnosti dle platných předpisů, práce v menším účetním týmu, po zaučení samostatná pozice. Vystavování a zaúčtování faktur vydaných, zaúčtování faktur ...
IMCoPharma a.s. Bílovec, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit