EVENT SALES MANAGER

  • Mikulov

Pracovní místo ( EVENT SALES MANAGER ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

17.10.2017/ Pošlete nám svůj motivační dopis a strukturovaný životopis na e-mail: gm@hotelvolarik.cz
Požadujeme: SŠ vzdělání. praxe na pozici obchodního manažera (i v jiné oblasti) alespoň jeden rok. Aktivní řidič sk.B. Základní znalost ekonomiky. Anglicky minimálně na úrovni B1. Jste flexibilní, komunikativní a dokážete jasně formulovat své myšlenky. Jste zodpovědný, samostatný, ale přesto dobrý týmový hráč. Praxe v hotelnictví je výhodou, ale ne podmínkou.
Nabízíme: Aktivní akvizice a hledání nových pracovních příležitostí. Příprava cenových nabídek a kalkulací. Dosahování výsledků podle stanovené strategie a plnění ekonomických plánů. Aktivní příprava a plánování eventů. Spolupráce na tvorbě obchodní a marketingové strategie.
Úzká komunikace a spolupráce s ostatními kolegy v hotelu.
Volné místo event sales manager pro lokalitu Mikulov.