Megasolution s.r.o.

administrativní asistentka

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Žatec, Obránců mířu 2767
hledáme kolegyňku do kanceláře, spolehlivou, učenlivou, samostatnou. Nutná znalostAJ, prosím zasílejte své životopisy pouze v AJ. Po zaškolení přechod do plného pracovního úvazku.
Odměna dle odpracovaných hodin.
kontakt:tel.: 608528991, e-mail: gromanova@megasolution.cz
Volné místo administrativní asistentka pro lokalitu Žatec.

Požadavky
Angličtina Aktivní

Nabízíme
Nástup možný od: 20. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: administrativní asistentka

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Administrativa a organizace, Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: Megasolution s.r.o.
Ulice: třída Obránců míru 2767
Město: Žatec
PSČ: 438 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Růžena Gromanová
E-mail: Růžena Gromanová
Telefon: +420 608 528 991

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Megasolution s.r.o.