REFERENT/-KA - OCHRANA ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( REFERENT/-KA - OCHRANA ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

REFERENT/-KA - OCHRANA ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ, odbor životního prostředí
- PP na dobu neurčitou; nástup je možný dle dohody
- Charakteristika pozice: činnost na úseku odpadového hospodářství v rozsahu zákona č. 185/2001 Sb., o odpadech; zpracovávání stanoviska k dokumentacím posuzování vlivů na životní prostředí za odpady; vedení a zpracování evidence přepravy nebezpečných odpadů; zpracovávání hlášení o produkci nakládání s odpady; kontrolní činnost v oblasti nakládání s odpady
- Platové zařazení: 10. platová třída dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., v platném znění
- Je nastaven systém výkonového odměňování, tzn. souběžně s platovým tarifem reálná možnost osobního příplatku a odměn

- Požadavky na uchazeče: vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání, vzdělání v oboru ochrany životního prostředí, chemie a odpadů výhodou; znalost zákona EIA výhodou; praxe ve státní správě a praxe v kontrolní činnosti, popř. praxe podnikového ekologa výhodou; znalost právních předpisů, zejména zákona č. 185/2001 Sb., č. 500/2004 Sb., správní řád, orientace v systému veřejné správy; znalost práce s PC (MS Word, Excel, Outlook, Internet); komunikační dovednosti; důslednost, samostatnost, odpovědnost, spolehlivost; řidičské oprávnění skupiny B; uchazeč musí splňovat předpoklady pro vznik pracovního poměru úředníka ve smyslu zákona č. 312/2002 Sb., § 4 odst. 1

- Co Vám můžeme nabídnout: zajímavou a různorodou práci; stabilní zázemí velké organizace; propracovaný systém rozvoje a vzdělávání zaměstnanců; pružnou pracovní dobu; tři dny placeného zdravotního vol