ŘIDIČ/KA SKUPINY C + MANIPULAČNÍ DĚLNÍK/CE

  • Staré Město

Pracovní místo ( ŘIDIČ/KA SKUPINY C + MANIPULAČNÍ DĚLNÍK/CE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

A11 a:1/12/2017
Přijmeme řidiče sk. C s platným profesním průkazem a psychotesty. Nástup Frýdek-Místek, jízdy po dané lokalitě, max. 10 zastávek, pracovní doba max. 8 hodin denně, pondělí až pátek. Nástup co nejdříve. Požadujeme čistý trestní rejstřík, praxe vítána. Nástupní plat min. 18.000,- Kč čistého (dle dohody).
Životopisy zasílat na e-mail: autodoprava.mamcar@seznam.cz .
Bližší informace na telefonu: 732 335 215 nebo 731 158 007. (Nechodťe na firmu osobně)
Volné místo řidič/ka skupiny c + manipulační dělník/ce pro lokalitu Staré Město.