SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/-ICE

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/-ICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou, nástup dle dohody
- Náplň práce: práce s dětmi a mládeží ve věkovém rozmezí 7 - 21 let ambulantní i terénní formou, poskytování pomoci a podpory, provázení v obtížných životních situacích, působení v oblasti v prevence, nabídka možností trávení volného času, pořádání a koordinování akcí, jednání se zájemci o službu, uzavírání smluv o poskytování služeb, individuální plánování, administrativa služby, práce v odpoledních hodinách
- Požadujeme: VŠ či VOŠ vzdělání - vzdělání dle Zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb. (§ 110), kladný vztah k cílové skupině (děti a mládež), trestní bezúhonnost, řidičské oprávnění skupiny B - aktivní řidič, schopnost pracovat v týmu i samostatně, dobré komunikační schopnosti, výborná znalost práce na PC (word, excel)
- Nabízíme: 25 dní dovolené, indispoziční volno
- V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis společně s motivačním dopisem na nizkoprahove.centrum@salinger.cz. Více informací u vedoucí střediska nebo na www.salinger.cz.
Volné místo sociální pracovník/-ice pro lokalitu Hradec Králové.