elektrikář

  • Holešov

Pracovní místo ( elektrikář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PRACOVIŠTĚ Holešov
- údržba a opravy výrobních strojů a zařízení, zabezpečení chodu výrobních zařízení po elektrotechnické stránce, řešení technických úkolů v rámci výrobních technologií, podílení se na optimalizaci průběhu výroby, samostatná činnost na elektrických zařízeních, spolupráce při instalaci strojů a uvedení do provozu
- požadavky - SŠ/SOU/OU elektrotechnického zaměření, platné osvědčení vyhl. č. 50/1978, Sb. §6, praxe na obdobné pozici ve výrobním závodě výhodou, schopnost týmové práce, časová flexibilita a odolnost vůči stresu
- benefity - 25 dní dovolené, odměna za nábor, příplatky za směnnost, osobní ohodnocení, stravování za dotovanou cenu, příspěvek na penzijní a životní pojištění, široký systém benefitů
- osobní kontakt je možný přímo na pracovišti Po-Pá v době 8:00-14.00 hod. nebo telefonicky Po-Pá 8:00 - 16:00 hod., příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: Romana.machacova@cz.nestle.com
Volné místo elektrikář pro lokalitu Holešov.