ADMINISTRATIVNÍ ASISTENT/ASISTENTKA VEDOUCÍHO KATEDRY TEXTILNÍCH A JEDNOÚČELOVÝC

  • Liberec

Pracovní místo ( ADMINISTRATIVNÍ ASISTENT/ASISTENTKA VEDOUCÍHO KATEDRY TEXTILNÍCH A JEDNOÚČELOVÝC ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

CHARAKTERISTIKA: zajištění administrat.,účetních a organizačních prací na katedře, konkretně: zajišťování inform. a organizačních prací na katedře, sledování činnosti katedry, vedení evidence všech položek nutných pro chod katedry, zajišťování person. agendy katedry, správce katedr. rozpočtu a grantů, příprava kalkulace doplňkové činnosti, práce s účet. systémem VEMa a se studijním systémem STAG, vedení archivu, zpracování podkladu pro monitor. zprávy, atd. DOVEDNOSTI: aktivní AJ písmem/slovem, alespoň na základ. úrovni podmínkou, samostatnost, komunik. schopnosti, znalost práce na PC (MS Office, MS Project apod.),atd. VZDĚLÁNÍ: SŠ/VŠ nejlépe ekonom. nebo techn. směru, výhodou zkušenost s vedením administrativy, orientace v projekt. problematice a projekt. účetnictví. PRAC. POMĚR: 100% úvazek, příp. dle dohody, prac. smlouva - doba určitá . NÁSTUP: 01.11.2017, příp. dle dohody. NABÍZÍME: příjemné pracovní prostředí, závodní stravování, možnost hlídání dětí v dětském koutku, univerzitní mateřská školka, možnost ubytování v zaměstnanecké ubytovně. Strukturovaný životopis zašlete do 24.10.2017 e-mailem Mgr. Jitka Havlíková, personální odd. (volnamista@tul.cz). Volné místo je od 13.10.2017 zveřejněno na úřední desce TUL.
Volné místo administrativní asistent/asistentka vedoucího katedry textilních a jednoúčelových strojů fakulty strojní pro lokalitu Liberec.