Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

DISPEČER/-KA SPEDICE

Pracovní místo ( DISPEČER/-KA SPEDICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
DISPEČER/-KA SPEDICE - pracoviště Jičín.
V případě zájmu pište na e-mail: katerina.nemcova1atsccargo.cz nebo volejte v době od 8.00 -15.00 hod na tel.: 493 506 265; 724 063 998 pí Němcová.
Požadujeme: min. SŠ vzdělání, znalost práce na PC, velmi dobrá znalost AJ (komunikativní úroveň) - PODMÍNKA, ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Doprava a logistika

Další volná místa

Regional Traffic Scheduler - Dispečer pro automotive Hledáme DISPEČERA PRO AUTOMOBILOVÝ PRŮMYSL!!! Pokud se domluvíš anglicky, máš zkušenosti s přepravami - ať tuzemskými, nebo mezinárodními a kamarádíš se s Excelem na úrovni vzorců a tabulek, tak nám napiš!
Grafton Recruitment s.r.o. Mladá Boleslav, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

DOPRAVNÍ DISPEČER/-KA POZEMNÍ PŘEPRAVY DOPRAVNÍ DISPEČER/-KA POZEMNÍ PŘEPRAVY - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned - Požadujeme: chuť pracovat, energičnost, loajálnost, komunikační dovednosti, 1 rok praxe v oboru výhodou, jazykové znalosti v podobě AJ, NJ výhodou. - Nabízíme: ...
LogEx logistics s.r.o. Hradec Králové, Inzerováno před 2 dny

ASISTENT/-KA DISPEČERA DOPRAVY ASISTENT/-KA DISPEČERA DOPRAVY - PP zkrácený nebo plný na dobu neurčitou, nástup možný ihned - Náplň práce: práce v PC systémech - Požadujeme: vyučení s maturitou - Nabízíme: práce ve velmi pěkném prostředí, firemní akce, věrnostní prémie - Pozice ...
LogEx logistics s.r.o. Hradec Králové, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit