asistent manažera továrny

  • Louny

Pracovní místo ( asistent manažera továrny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce: Průmyslová 2732 Louny
Jsme japonská společnost zabývající se výrobou ložisek pro automobilový průmysl. Do svého týmu hledáme zaměstnance na pozici asistent manažera továrny.
Požadujeme:
- manažerské zkušenosti ve výrobě,
- organizační a řídící schopnosti,
- zkušenosti ve vedení lidí,
- anglický jazyk na komunikativní úrovni podmínkou,
- znalost práce na PC.
Pracovní náplň:
- plánování, řízení a kontrola prací ve svěřených oblastech,
- návrhy nápravných a preventivních opatření, jejich zavádění a zpětná vazba,
- kalkulace, kontrola naplňování výrobního plánu, reporting výrobních výsledků,
- vedení, školení, kontrola a hodnocení podřízených.
Nabízíme:
- odpovídající mzdové ohodnocení,
- dopravné, stravenky, další benefity.
Nástup od 1.11.2017
kontakt: e-mail: l.cihankova@nachi-czech.cz, osobně a uvedené adrese
Volné místo asistent manažera továrny pro lokalitu Louny.