Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

PROVOZNÍ CHEMIK/-ČKA GUMÁRENSKÝCH SMĚSÍ

Pracovní místo ( PROVOZNÍ CHEMIK/-ČKA GUMÁRENSKÝCH SMĚSÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
PROVOZNÍ CHEMIK/-ČKA GUMÁRENSKÝCH SMĚSÍ
- PP na dobu určitou po zapracování na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Požadujeme: vzdělání VŠ, min. SŠ chemická, obor polymery (makromolekulární chemie) výhodou, praxe 1-3 roky v chemickém oboru, znalost práce na PC, aktivní znalost AJ, základní ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Věda a výzkum
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

LAMINÁTNÍK - PLASTIKÁŘ Místo výkonu práce: Vysokomýtská č.p. 1294, 565 01 Choceň 1 Jedná se o manuální práci v prostředí s rizikem 2 - chemické látky. Požadujeme hlavně manuální zručnost, základní jazykovou gramotnost a chuť pracovat. Nabízíme: příspěvek na dopravu, ...
COMPOSITE COMPONENTS a.s. Choceň, Inzerováno včera

Řídící pracovníci v oblasti zásobování a nákupu Místo výkonu práce: Praha Kontakt: Surý Ondřej, e-mail: ondrej.sury@ibs-sro.com Pracovní pozice je zaměřena a utváření a provádění strategie získávání laboratorního vybavení a zásob (analytické a laboratorní vybavení, chemikálií, spotřebního ...
SGS Czech Republic, s.r.o. Praha, Inzerováno před 2 dny

Obchodní zástupci MVP: Praha Kontakt: ALI AKDAŞ, tel.: 776 890 040 (út a pá 10-12 hod.), e-mail: muzeummuzeum@seznam.cz Požadujeme: minimálně středoškolské vzdělání, oboru chemické inženýrství znalost jazyku turečtina Volné místo obchodní zástupci pro lokalitu Praha.
Zozany, s.r.o. Praha, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit