Lesní dělník/ce

  • Cheb

Pracovní místo ( Lesní dělník/ce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Karlovarský kraj (dle zakázek). Pracovní poměr na dobu neurčitou. Vhodné i pro mladistvé. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: pravidelná pracovní doba Po-Pá 7:00-15:30 h. Náplň práce: práce údržby lesa, práce s křovinořezem, výsadba strojů, stavba oplocení, občasné přidělení na stavební práce - různorodá práce, po zaškolení možnost práce 1 týden v SRN a 3 týdny v ČR. Požadujeme: řidičský průkaz sk. B výhodou. Nabízíme: každý den výjezd na pracovní místa z Chebu vozidlem společnosti, prémie, při výkonu práce v SRN příslušné stravné a mzda. Kontakt pro zájemce: NUTNÝ prvotní telefonický či e-mailový kontakt pro sjednání osobní schůzky (tato schůzka proběhne v kanceláři v 1. patře budovy na adrese Anglická 41/5, 351 01 Františkovy Lázně).
Volné místo lesní dělník/ce pro lokalitu Cheb.