Bagrista - řidič víceúčelového stroje pro zemní práce

Pracovní místo ( Bagrista - řidič víceúčelového stroje pro zemní práce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadujeme:
praxi v oboru, strojní průkaz, trestní bezúhonnost, časovou flexibilitu, samostatné jednání.
Jedná se o práce s kolovými, pásovými bagry.
Nabízíme:
možnost ubytování, prémiové odměňování.
Volné místo bagrista - řidič víceúčelového stroje pro zemní práce pro lokalitu Brandýsek.

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika
Stavebnictví a reality
Výroba, provoz a řemesla