Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Technický pracovník

Pracovní místo ( Technický pracovník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadavky: řidičský průkaz sk. B, flexibilnost, pracovitost, odolnost vůči stresu
Náplň práce: opravy osobních automobilů
Platební ohodnocení dle schopností.
Pracovní doba Po - Pa 8:00 - 17:00.
Volné místo technický pracovník pro lokalitu Otrokovice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl

Další volná místa

Pomocní pracovníci obchodního provozu Pracoviště: Cihlářská čtvrť 3216/20, 695 01 Hodonín. Znalost vietnamského jazyka výhodou. Dotovaný oběd. Kontakt osobně každý pátek od 15.00 do 17.00 hod. Volné místo pomocní pracovníci obchodního provozu pro lokalitu Hodonín.
Sau Nguyen Huu Hodonín, Inzerováno včera

OPERÁTOR/KA VÝROBY A11 a:14/11/2018 PRACOVIŠTĚ NENAVŠTĚVOVAT. VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ SE USKUTEČNÍ VE DVOU TERMÍNECH. Dne 26. 11. 2018 v 9,00 hod., Kontaktní pracoviště ÚP ČR Karviná, Tř. Osvobození 1388/60a, 735 06 a dne 14. 1. 2019 v 8,00 v zasedací místnosti 018, ...
Ascari s.r.o. Nižní Lhoty, Inzerováno včera

Úklidoví pracovníci VYHRAZENO PRO OZP Požadavky: praxe v úklidu výhodou Popis práce: pracoviště Průmyslová č.p. 738/8f, Vyškov, práce na ranní směnu v pracovní dny, pracovní poměr na dobu určitou 1 rok Kontakt: Jaroslav Jelínek, tel: 734 240 502, e-mail: ...
BRYVECASTA s.r.o. Vyškov, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit