Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Technický pracovník

Pracovní místo ( Technický pracovník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadavky: řidičský průkaz sk. B, flexibilnost, pracovitost, odolnost vůči stresu
Náplň práce: opravy osobních automobilů
Platební ohodnocení dle schopností.
Pracovní doba Po - Pa 8:00 - 17:00.
Volné místo technický pracovník pro lokalitu Otrokovice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl

Další volná místa

OPERÁTOR VÝROBY - Karviná Hledáme spolehlivé pracovníky do výroby - automobilový průmysl: * obsluha výrobních a montážních strojů * výroba dílů pro automobilový průmysl * třísměnný provoz Pracoviště: Karviná Nástup IHNED
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

RECRUITER, interní HR Máš zkušenosti s náborem na IT pozice? Chceš zastupovat stabilní švédskou společnost? Ať už jsi z personální agentury nebo interního HR nepromarni příležitost! - nábor širokého spektra pozic z IT - samostantné vedení pohovorů - účast na ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

Administrativní pracovnice / pracovník v mezinárodní škole Vedení administrativní agendy na recepci v soukromé mezinárodní škole. Každodenní komunikace v AJ.
International School of Brno o.p.s. Čejkovická 10, Brno - Vinohrady, Plný úvazek, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit