technik, technolog svařovací výroby

Pracovní místo ( technik, technolog svařovací výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Lhotka nad Labem č.p. 86
410 02 Lovosice 2.
Požadujeme znalost Aj, Rj, pokročilou znalost práce s PC a svařovacími programy. První kontakt telefonicky či e-mailem.
Volné místo technik, technolog svařovací výroby pro lokalitu Lhotka nad Labem.

Mohly by Vás zajímat obory:

Věda a výzkum

Další volná místa

Vedoucí kovovýroby Máte alespoň základní znalost průmyslových technologií a kovových materiálů? Pojďte se stát součastí fajn týmu v moderním prostředí jako VEDOUCÍ KOVOVÝROBY. Náplní Vaší práce bude:
Grafton Recruitment s.r.o. Horní Počernice, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

Application Consultant with German- Business Travel Are you interested in travelling while working? Eager to drive a company car? You can visit various VIP clients and provide them with IT consultation
Grafton Recruitment s.r.o. Praha, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

Senior Java Developer - možnost práce v zahraničí Chcete pracovat na vývoji rozličných aplikací a systémů pro velké společnosti? Máte zkušenosti s prací v JAVA a chcete své znalosti aplikovat ve významné nadnárodní společnosti? Hlavní náplní práce Senior Java Developera bude: