JIHLAVAN, a.s.

KONSTRUKTÉR, KONSTRUKTÉRKA V LETECKÉ SPOLEČNOSTI

Odeslat

Pracovní náplň
Nástup dle dohody
Požadavky:
•VŠ technického směru nebo min. 3 roky praxe v oboru, znalost práce ve 3D konstrukčním softwaru (Catia), orientace v technické dokumentaci, AJ na komun. úrovni

Náplň práce:
•vypracovává technickou dokumentaci pro výrobu a zkoušky funkčních vzorků a prototypů, podílí se na návrhu zkoušek součástí, uzlů a sestav k ověření jejich funkce
Volné místo konstruktér, konstruktérka v letecké společnosti pro lokalitu Jihlava.

Požadavky
Práce s PC - práce ve 3D konstrukčním softwaru (Catia)
Angličtina Pasivní

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: KONSTRUKTÉR, KONSTRUKTÉRKA V LETECKÉ SPOLEČNOSTI

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Elektrotechnika a technika, Telekomunikace, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: JIHLAVAN, a.s.
Ulice: Znojemská 5594
Město: Jihlava
PSČ: 586 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Kateřina Nesměráková
E-mail: Mgr. Kateřina Nesměráková
Telefon: +420 567 115 222

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: JIHLAVAN, a.s.