ROZPOČTÁŘ/-KA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( ROZPOČTÁŘ/-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou po zapracování na neurčito, nástup možný ihned nebo dle dohody, pracovní doba Po - Pá, volné víkendy, svátky
- Náplň práce: primárně se jedná o administrativní úkony spojené s vytvářením cenových kalkulací, rozpočtů a zpracováním faktur, částečně dohlížíte na chod prodejny, jednáte a konzultujete požadavky koncových zákazníků, kteří pobočku navštíví osobně, nebo se dotazují telefonicky/emailem, příprava a zpracování cenových kalkulací na střechy a suchou výstavbu dle projektové dokumentace, technická a odborná konzultace při výběru vhodného materiálu pro střechy, čí suchou výstavbu (orientace v technických parametrech jednotlivých materiálů), úzká spolupráce s obchodními zástupci v regionu (podpora při zpracování podkladů pro jednotlivé obchodní případy)
- Požadujeme: technické myšlení, systematický přístup, pečlivost, zodpovědnost, pokročilý uživatel sady MS Office - zejména Excel, znalost v oboru střechy nebo suchá stavba velice vítána
- Nabízíme: adekvátní platové ohodnocení a pružné odměňování za kvalitu práce, odborné zaškolení v průběhu zkušební doby, příjemné pracovní prostředí a pohodový kolektiv, stabilní firemní zázemí, možnost dalšího vzdělávání, pracovního posunu, firemní akce, stravenky
- Pozice je vhodná i pro OZP
- V případě zájmu své životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: urbanova@obb.cz
Kandidáti, kteří budou odpovídat požadavkům na danou pozici budou kontaktováni telefonicky z naší strany pro sjednání pohovoru.
Volné místo rozpočtář/-ka pro lokalitu Hradec Králové.