Asistentka obchodního manažera

  • Brno

Pracovní místo ( Asistentka obchodního manažera ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Damedis s.r.o. je stabilní česká firma rodinného typu zaměřená na prodej spotřebního materiálu do tiskáren. Jsme vlastníkem značky Printline - top značky v oblasti alternativních náplní. Získali jsme certifikát Czech Top 100 a zařadili se tak mezi nejstabilnější firmy v ČR. Naší ambicí je stát se TOP 3 v ČR v daném sortimentu.
Momentálně hledáme šikovnou ASISTENTKU OBCHODNÍHO MANAŽERA.

Náplň práce:
- administrativní podpora obchodního manažera
- telefonická a emailová komunikace se zákazníky
- zpracování a evidenci objednávek
- vytváření nabídek pro stálé i nové zákazníky
- spolupráce s ostatními odděleními společnosti
- práce s IS Pohoda

Požadujeme:
- minimálně středoškolské vzdělání
- znalost Excelu
- znalost práce na PC, účetní program Pohoda výhodou
- příjemné vystupování
- výborné komunikační a organizační dovednosti
- znalost českého jazyka na výborné úrovni
- znalost principů obchodu
- pečlivost, samostatnost, zodpovědný přístup

Nabízíme:
- HPP na dobu určitou s předpokladem prodloužení
- 25 dní dovolené
- zázemí stabilní české společnosti
- rodinné prostředí, příjemný kolektiv
- možnost osobního a profesního růstu
- práce v centru Brna
- mladý kolektiv, který se umí bavit
- ovoce a zelenina v kancelářích

Pokud Vás naše nabídka zaujala, pošlete životopis na ferusova@damedis.cz.
Volné místo asistentka obchodního manažera pro lokalitu Brno.