Elektromechanici - servisní technici kotlů

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Elektromechanici - servisní technici kotlů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme absolventa/tku možno i bez praxe, který má zájem získat znalosti a zkušenosti z provozu.
Jedná se o elektromontáž kotlů, servis a opravy kotlů dle potřeby po celé ČR, opravy strojů, montáž měření a regulace, případně programování.
Zaměstnavatel požaduje vyučení v oboru elektromechanik, řidičský průkaz sk. B.
Při úspěšném zaškolení zajistíme kvalifikaci - platnou vyhlášku č. 50/1978 § 6
Zaměstnavatel nabízí hlavní pracovní poměr, zázemí stabilní české firmy, odměny v závislosti na výkonu a hospodaření podniku, příspěvek na stravování a příspěvek na penzijní pojištění, možnost výhodného firemního telefonního tarifu.
PRVNÍ KONTAKT: životopisy zasílejte na výše uvedený e-mail, adresu, další informace na telefonu 604295528
Volné místo elektromechanici - servisní technici kotlů pro lokalitu Valašské Meziříčí.