REFERENT/-KA ODDĚLENÍ ROZVOJE MĚSTSKÉHO ÚŘADU NOVÁ PAKA

  • Nová Paka

Pracovní místo ( REFERENT/-KA ODDĚLENÍ ROZVOJE MĚSTSKÉHO ÚŘADU NOVÁ PAKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

REFERENT/-KA ODDĚLENÍ ROZVOJE MĚSTSKÉHO ÚŘADU NOVÁ PAKA - pracoviště Nová Paka s pracovní náplní:
- zpracování a administrace projektů spolufinancovaných z dotačních programů
- příprava výběrových řízení po věcné stránce
- zajišťování agend na úseku územně plánovací činnosti

I. Základní předpoklady uchazečů:
a) státní občanství ČR, popř. cizí státní příslušník s trvalým pobytem v České republice
b) způsobilost k právním úkonům
c) bezúhonnost

II. Kvalifikační požadavky:
vysokoškolské vzdělání, nejlépe ekonomického, stavebního, architektonického zaměření nebo oblasti veřejné správy a regionálního rozvoje
vítána:
- praxe v oblasti dotačních programů - zpracování žádostí o dotaci, vedení projektů, zpracování žádostí o platbu, zpráv o realizaci a udržitelnosti apod., praxe v oblasti územně plánovací činnosti
- výkon územně plánovací činnosti ke dni 1. leden 2007 a/nebo
- zvláštní odborná způsobilost v územním plánování, nebo při územním rozhodování a při rozhodování na úseku stavebního řádu a vyvlastnění dle zákona č. 312/2002 Sb. a prováděcí vyhlášky č. 512/2002 Sb.

III. Další požadavky zaměstnavatele:
a) řidičské oprávnění sk. B
b) dobrá znalost práce na PC
c) částečná znalost AJ nebo jiného světového jazyka

IV. Termín pro podání přihlášky: do 15. listopadu 2017

V. Způsob podání přihlášky:
Přihláška musí obsahovat náležitosti uvedené v ust. § 6 odst. 3 zákona č. 312/2002 Sb. a musí k ní být připojeny tyto doklady:
- Životopis s údaji o dosavadních zaměstnáních, odborných znalostech a dovednostech
- Výpis z evidence rejstříku trestů ne starší 3 měsíců
- Ověřená kopie