KUMYANG ELECTRIC CO., LTD., odštěpný závod

řídící pracovníci v oblasti účetnictví a kontrolingu

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Nexen Tire Corporation, Průmyslová zóna Triangle Žatec
požadujeme znalost korejského jazyka slovem i písmem na úrovni rodilého mluvčího
kontakt:e-mail: ostrava@bbv-ak.cz
Volné místo řídící pracovníci v oblasti účetnictví a kontrolingu pro lokalitu Žatec.

Požadavky
Jiné Aktivní - korejský jazyk slovem i písmem na úrovni rodilého mluvčího

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 04. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: řídící pracovníci v oblasti účetnictví a kontrolingu

Minimální požadavky vzdělání: Bakalářské
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance, Management, Farmacie a zdravotnictví, Personalistika, lidské zdroje, Služby zákazníkům
Pozici nabízí: KUMYANG ELECTRIC CO., LTD., odštěpný závod
Město: Žatec

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Šárka Jadamusová
E-mail: ostrava@bbv-ak.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: KUMYANG ELECTRIC CO., LTD., odštěpný závod