ZEMAN maso-uzeniny, a.s. prodavačka

prodavačka

Odeslat

Pracovní náplň
POŽADAVKY: příjemné vystupování, samotnatnost, spolehlivost, flexibilita, potravinářský průkaz, základní znalost na PC
Náplň práce: příprava zboží k prodeji, prodej a nabídka zboží, obsluha zákazníků, spolupráce s vedením prodejny
Nabízíme dlouhodobou perspektivuv prosperující společnosti, možnost profesního růstu, vstupní zaškolení, nevyučené v oboru zaučíme, přátelský kolektiv, stravenky, bonusy
KONTAKT: Kasíková Dana, tel.: 606061328, e-mail: kasikova@musp.cz
Volné místo prodavačka pro lokalitu Blatná.

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 11. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: prodavačka

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: ZEMAN maso-uzeniny, a.s.
Ulice: tř. J. P. Koubka 12
Město: Blatná
PSČ: 388 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Dana Kasíková
E-mail: Dana Kasíková
Telefon: +420 606 061 328

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ZEMAN maso-uzeniny, a.s.