finanční účetní

  • Lovosice

Pracovní místo ( finanční účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Společnost PREOL, a.s. přijme do svého týmu
Finanční/ho účetní (vhodné i pro absolventy)
Samostatného a pečlivého člověka, kterého účetnictví baví
Požadujeme:
minimálně středoškolské vzdělání se zaměřením na účetnictví a finance - PODMÍNKOU
praxi v účetnictví vítáme; šikovného absolventa zaučíme
dobrou znalost práce na PC (MS Office, Word, Excel )
znalost práce v SAP a anglický jazyk - VÝHODOU
Pracovní náplní bude:
zajištění účetních úkonů v dané části finančního úseku
práce v systému SAP
účtování bankovních výpisů
pořízení, kontrola a účtování došlých faktur
statistické výkazy
měsíční kontrola účtů
výpomoc s částí personální agendy
My Vám nabízíme:
Zázemí a jistotu stabilního a prosperujícího zaměstnavatele
Řadu zaměstnaneckých benefitů (pružnou pracovní dobu, týden dovolené navíc, dotované stavování v areálu, příspěvek na dojíždění a penzijní připojištění, kafetérii zaměstnaneckých benefitů, zvýhodněné volání a internet, výuku AJ, firemní akce pro zaměstnance, slevy u obchodních partnerů na pojištění, cesty a další produkty)
prostor pro samostatnou a zodpovědnou práci
možnost profesního vzdělávání a kariérního postupu v rámci PREOL, a.s. a PREOL FOOD, a.s.
malý a přátelský kolektiv
Nástup: IHNED
Smlouva: na dobu určitou 1 rok a poté prodloužení na dobu neurčitou
V případě že Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám životopis s označením ÚČETNÍ na vendula.sedlakova@preol.cz nejpozději do 30.10.2017
Kontaktní osoba: Vendula Sedláková, 416 564 911.
Těšíme se na Vás. PREOL, a.s. | Terezínská 1214 | 410 02 LOVOSICE | www.preol.cz
Volné místo finanční