Ing. Karel Zelený - FAA - FLORIST ART AGENCY

Asistent/ka architekta, grafik/čka

Odeslat

Pracovní náplň
Požadavky: vzdělání SŠ s maturitou, velmi dobrá znalost MS Office, znalost a zkušenosti s COREL DRAW, vzdělání v oboru výhodou nikoli podmínkou, spolehlivost, ochota učit se novým věcem, organizační schopnosti
Popis práce: PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
Kontakt: Berezová Ivana, tel: 724 592 358, 8-15 hod, e-mail: zeleny@infos.cz, v případě zájmu zasílejte životopisy na uvedený e-mail
Volné místo asistent/ka architekta, grafik/čka pro lokalitu Vyškov.

Požadavky
Práce s PC, Práce s PC - grafické programy - COREL DRAW, Práce s PC - jiné - znalost MS Office

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Asistent/ka architekta, grafik/čka

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Stavebnictví a reality
Pozici nabízí: Ing. Karel Zelený - FAA - FLORIST ART AGENCY
Ulice: Tržiště 368
Město: Vyškov
PSČ: 682 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ivana Berezová

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Ing. Karel Zelený - FAA - FLORIST ART AGENCY