Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Asistent/ka architekta, grafik/čka

Pracovní místo ( Asistent/ka architekta, grafik/čka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadavky: vzdělání SŠ s maturitou, velmi dobrá znalost MS Office, znalost a zkušenosti s COREL DRAW, vzdělání v oboru výhodou nikoli podmínkou, spolehlivost, ochota učit se novým věcem, organizační schopnosti
Popis práce: PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
Kontakt: ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Stavebnictví a reality

Další volná místa

Produkční Pracoviště: Holická č.p. 170/47, Olomouc. Pro naše zakázkové oddělení hledáme kolegu - kolegyni na pozici produkční. Tato pozice vyžaduje silnou osobnost schopnou práce pod tlakem, člověka, který se umí soustředit na několik úkolů najednou, umí si ...
OK DESIGN, s.r.o. Olomouc, Inzerováno včera

Správci tisku, grafici Kont.: emai:lokvencova@kapatex.cz Náplň práce: tvorba grafických náhledů pro obchodní oddělení, obsluha sublimačních tiskáren a navazujícího zařízení, tvorba grafických náhledů pro marketingové oddělení, zkušenost s obsluhou tiskařských strojů ...
KAPATEX s.r.o. Praha, Inzerováno před 2 dny

BEZPEČNOSTNÍ SPECIALISTA pro webové aplikace Pro předního dodavatele v oblasti informačních a komunikačních technologií (virtualizace, výstavba velkých pc sítí aj.) obsazuji pozici BEZPEČNOSTNÍHO SPECIALISTY pro webové aplikace.
Grafton Recruitment s.r.o. Praha 4, Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit