SKLADNÍK/CE - EXPEDIENT/KA

  • Kněžnice

Pracovní místo ( SKLADNÍK/CE - EXPEDIENT/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Stabilní mezinárodní společnost Tecmaplast CZ Kněžnice u Jičína hledá vhodného kandidáta na tuto pozici: Skladník/ce - expedient/ka
Kontakt: v případě zájmu, zašlete životopis na email: personal@tecmaplast.cz

Náplň práce:
-příjem a výdej výrobků v systému
-skladování finálních výrobků
-vyskladnění a vychystání výrobků
-příprava expedic
-příprava výrobků do externího skladu
-nakládka kamiónů
-provádění inventur
-vedení předepsané dokumentace

Požadavky:
-SOU, oprávnění na VZV, platný řidičský průkaz skupiny B
-schopnost samostatné práce, spolehlivost, časová flexibilita
-ochota pracovat ve směnném režimu
-znalost práce na PC (MS Office)

Nabízíme:
-zajímavou práci v rostoucí mezinárodní společnosti
-pracovní poměr na dobu neurčitou
-nástup možný ihned
-možnost profesního i osobního růstu
Volné místo skladník/ce - expedient/ka pro lokalitu Kněžnice.