OSTRAHA PODNIKU (STRÁŽNÝ/-Á) - DPP

  • Kopidlno

Pracovní místo ( OSTRAHA PODNIKU (STRÁŽNÝ/-Á) - DPP ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

OSTRAHA PODNIKU (STRÁŽNÝ/-Á) - DPP - pracoviště Kopidlno.
V případě zájmu pište na e-mail: korinek@benko-kopidlno.cz, fantova@benko-kopidlno.cz, s dotazy se obracejte v době od 6:00 so 14:00 hod na výše uvedený telefon, nebo se dostavte osobně na adresu provozovny.
Požadujeme samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost, trestní bezúhonnost, příjemné vystupování.
Jedná se o zástup za dovolené a nemoci na vrátnici.
Nabízíme DPP na dobu uričtou do konce roku s možností prodloužení, nástup možný ihned, 12-ti hodinové nepřetržité směny od 6.00 denní a od 18.00 noční.
Náplní práce je obchůzková činnost, přehledová a informační činnost, topení v kotlích.
Pozice je vhodná i pro OZP i absolventy.
Volné místo ostraha podniku (strážný/-á) - dpp pro lokalitu Kopidlno.