Changhong Europe Electric s.r.o.

Personalista

Odeslat

Pracovní náplň
Náplň práce: zajišťování personální agendy zaměstnanců včetně osobních složek, pracovních smluv, vstupních a preventivních prohlídek, školení zaměstnanců, apod., aktivní vyhledávání nových zaměstnanců na administrativní a provozní pozice, organizace a vedení pohovorů, komunikace s uchazeči (výrobní a THP pozice), zajišťování agendy agenturního zaměstnávání, spolupráce s ostatními odděleními firmy, reportování výsledků HR manažerovi, komunikace s příslušnými úřady
Požadujeme: praxe min. 2 roky na obdobné pozici, znalost pracovně právní legislativy, uživatelská znalost MS OFFICE, samostatnost, dobré komunikační a organizační schopnosti, řidičský průkaz sk.B.
Nabízíme: zázemí nadnárodní společnosti, příjemné a přátelské pracovní prostředí, balíček zaměstnaneckých benefitů, firemní vzdělávání, možnost seberealizace a odborného růstu, perspektiva dlouhodobé spolupráce
Zájemci zašlou životopis ve strukturované formě na email: helena.ferfecka@changhong.cz
Volné místo personalista pro lokalitu Nymburk.

Požadavky
Angličtina Aktivní - komunikativní

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Personalista

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Personalistika, lidské zdroje
Pozici nabízí: Changhong Europe Electric s.r.o.
Město: Nymburk
PSČ: 288 02

Zadavatel: Úřád práce

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Changhong Europe Electric s.r.o.