asistent/ka kvality a inženýring pro výrobu

  • Louny

Pracovní místo ( asistent/ka kvality a inženýring pro výrobu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce: Postoloprtská 2675, Louny
Náplň práce: tvorba datasheetu a kusovníku, agenda spojená s typovými operacemi a s výrobní směrnicí
Požadujeme: znalost práce na PC, zkušenosti s výrobním modulem (používáme Helios Orange), základy AJ, proaktivní přístup a nadstandardní pečlivost, schopnost týmové spolupráce, zkušenosti na obdobné pozici nebo v oblasti kabelážních systémů výhodou, ochotu učit se novým věcem
Nabízíme: HPP na dobu neurčitou, zázemí stabilní nadnárodní společnosti, čisté pracovní prostředí, po zkušební době stravenky, možnost získání zkušeností ve výrobní společnosti zaměřené na telekomunikaci
Nástup možný IHNED.
V případě, že Vás pozice zaujala zašlete svůj životopis e-mailem na romana.korberova@belf.com, tel: +420 415 672 212.
osobně na uvedené adrese
Volné místo asistent/ka kvality a inženýring pro výrobu pro lokalitu Louny.