ÚDRŽBÁŘ

  • Liberec

Pracovní místo ( ÚDRŽBÁŘ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce
- oprava a údržba vstřikolisů a příslušenství
- spolupráce s ostatními odd.
- plnit příkazy nadřízeného
Požadujeme:
- SOU/SŠ (strojní, elektro)
- zkušenosti s operativní údržbou strojů výhodou
- zkušenosti s vyhledáváním závad včetně jejich diagnostiky a opravy výhodou
- zkušenosti s preventivní údržbou strojů výhodou
- vyhláška elektro 50 § 6 výhodou
- praxe z výrobního prostředí automotive výhodou
- manuální zručnost, pečlivost
- ochota pracovat v nepřetržitém provozu
Nabízíme:
- stabilní zázemí nadnárodní společnosti
- čisté pracovní prostředí
- možnost dalšího vzdělávání
- roční odměny prezidenta
- nástupní plat 25.900,- Kč + příplatky za směnnost
- náborový příspěvek 2.000,- kč po 1 celém odpracovaném měsíci, 5.000,- kč po 6. měsíci
- stravenky, možnost stravování přímo ve firmě (výběr z 8 jídel)
Volné místo údržbář pro lokalitu Liberec.