Zeman maso - uzeniny, a.s. Zástupce/kyně vedoucí/ho prodejny maso uzeniny

Zástupce/kyně vedoucí/ho prodejny maso uzeniny

Odeslat

Pracovní náplň
V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: smiskova@musp.cz
nebo volat na tel.č.:736 500 111a domluvit pohovor

Místo výkonu práce - Klášterec nad Ohří

Nabízíme - smlouva na hlavní pracovní poměr s tříměsíční zkušební dobou (smlouva na dobu neurčitou) dlouhodobá perspektiva v prosperující společnosti, možnost profesního růstu, možnost seberealizace, přátelský kolektiv, vstupní zaškolení, nevyučené v oboru zaučíme, příspěvek na stravování, nástup možný ihned

Požadujeme - min. vzdělání: vyučen/a, zdravotní průkaz pro práci v potravinářství samostatnost, spolehlivost, flexibilita, zkušenosti s vedením kolektivu výhodou příjemné vystupování manuální zručnost

Náplň práce - vedení kolektivu prodejny, vedení administrativy prodejny, objednávání zboží, odpovědnost za chod prodejny, příprava zboží k prodeji, prodej a nabídka zboží, obsluha zákazníků, spolupráce s vedením firmy
Volné místo zástupce/kyně vedoucí/ho prodejny maso uzeniny pro lokalitu Klášterec nad Ohří.

Nabízíme
Nástup možný od: 09. 11. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Zástupce/kyně vedoucí/ho prodejny maso uzeniny

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Management, Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: Zeman maso - uzeniny, a.s.
Ulice: Osvobozená 695
Město: Klášterec nad Ohří
PSČ: 431 51

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Michaela Smíšková
E-mail: Michaela Smíšková
Telefon: +420 736 500 111

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ZEMAN maso-uzeniny, a.s.