SPRÁVCE IT

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( SPRÁVCE IT ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

SPRÁVCE IT
- PP na dobu určitou, nástup od 1.11.2017, plný (100%) nebo částečný úvazek (75%) - dle možností zájemce
- Náplň práce: zabezpečuje optimální nastavení systémů z hlediska vazby hardware-software, optimalizuje využívání operačních systémů, počítačových sítí a modifikování jejich parametrů, provádí servis a údržbu hardware a jiné výpočetní techniky, eviduje problémy uživatelů a řeší je, registruje uživatele do systému a nastavuje přístupová práva uživatelů na základě požadavku příslušného vedoucího, monitoruje stav síťového prostředí a optimalizuje ho, monitoruje a diagnostikuje provoz operačních systémů a počítačových sítí, implementuje síťovou bezpečnost v souladu s interní bezpečností politikou, řeší: přístup k síťovým zdrojům, bezpečnost stanic, přístup ke sdíleným prostředkům, k internetu - web a e-mail, školí uživatele v oblasti využívání informačních systémů, zajišťuje servis pobočkové ústředny pevných linek
- Požadujeme: SŠ vzdělání IT směru - nebo praxe v oboru, samostatnost i schopnost týmové práce, proaktivní přístup k řešení problémů, zodpovědnost a spolehlivost, orientace v církevním prostředí výhodou
- Nabízíme: týden dovolené navíc, podpora profesního rozvoje, možnost účastnit se duchovních programů pořádaných pro zaměstnance
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky i pro OZP

- Cítíte-li se touto nabídkou osloveni a splňujete-li uvedené požadavky, zašlete svůj životopis spolu s motivačním dopisem a referencemi (s uvedenými realizovanými projekty) do 22. 10. 2017 na adresu: personalni@bihk.cz.
- K přihlášce přiložte také souhlas s nakládáním s poskyt