Odborní asistenti v administrativě

  • Brno

Pracovní místo ( Odborní asistenti v administrativě ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

SVÉ ŽIVOTOPISY, PROSÍM, ZASÍLEJTE POUZE NA E-MAIL: reskova@epublishing.cz, osobní doručování CV není možné!! Nechodit osobně do firmy.
Nástup dle dohody.
Požadavky: Práce na PC, psaní všemi 10

Odborná asistentka/asistent (předplatné a distribuce časopisů)
Do týmu call centra, vyřizujícího požadavky předplatitelů časopisů (objednávky, reklamace) hledáme spolupracovnici/spolupracovníka na plný úvazek. Náplní práce je kontakt s klientem telefonem, e-mailem, zpracování objednávek a další činnosti pro správu předplatného či distribuce časopisů..

Zákaznicky orientovaná osobnost, s min. SŠ vzděláním, s příjemným vystupováním, psychickou odolností a s plynulou prací na PC v běžných programech, psaní všemi deseti. Praxe na obdobné pozici nebo v call centru vítána. Různorodá práce v malém kolektivu české firmy, pracoviště přímo u zastávky MHD i vlaku IDS.

Nástup ihned, pracoviště v Brně. Zaměstnavatel, firma Extra Publishing, s. r. o., je největší brněnské vydavatelství časopisů, které vydává mj. populární magazíny: 100+1, Živá historie, Tajemství české minulosti, 100+1 historie, Kauzy, Časostroj, 100+1 Křížovky, Příroda, Tajemství vesmíru, Válka REVUE, II. světová, I. světová, Bitvy, Vojska, Zbraně, Historické války, Protistresové vymalovánky, Velkou knihu Vymalovánek a nově také Houby a houbaři.
Volné místo odborní asistenti v administrativě pro lokalitu Brno.