Java Developer

  • Brno

Pracovní místo ( Java Developer ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt se zaměstnavatelem telefonicky (v pracovní dny 9 -17 hodin) nebo e-mailem.
Požadavky:
Velmi dobrá znalost Javy SE
Schopnost psát čitelný kód, znalost defenzivního programování, ošetřování chyb a OOP principů
Uživatelská znalost Linuxu
Analytické myšlení a samostatnost
Angličtina slovem i písmem
Výhodou:
Znalost základních knihoven Core Javy (Collections, IO, regex atd.)
Zkušenost s analýzou a dekompozicí problémů
Znalost verzovacích nástrojů (git, SVN)
Povědomí o unit testech
Aktivita v komunitách podporujících open-source
VŠ vzdělání v oboru
Zaměstnanecké výhody:
Příležitost pracovat s architekturou RISC-V
Možnost podílet se na celém vývojovém cyklu (od analýzy až po nasazení)
Práci na velmi zajímavém projektu v menším týmu
Příležitost pracovat se zkušenými vývojáři
Reálný prostor pro vlastní inovace a nápady
Příjemné pracovní prostředí s přátelskou atmosférou
Joel Test score 10/12
Flexibilní pracovní doba
Spolupráce se špičkovými světovými firmami
Odpovídající platové ohodnocení a benefity

Pracovní poměr na dobu určitou - 1 rok s možností prodloužení. Lze i na zkrácenou pracovní dobu.

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou
Volné místo java developer pro lokalitu Brno.