SPRÁVCE POČÍTAČOVÝCH SÍTÍ A SERVISNÍ TECHNIK

  • Liberec

Pracovní místo ( SPRÁVCE POČÍTAČOVÝCH SÍTÍ A SERVISNÍ TECHNIK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
Implementace tiskových řešení (software + hardware) do podnikových sítí. Aktivní řešení problémů spojených s provozem počítačové sítě. Správa software určeného pro monitoring tiskových zařízení. Konfigurace a instalace tiskových zařízení do podnikových sítí. Provádění instalace, oprav, údržby a profylaxe zařízení. Školení zařízení obsluhy a techniků u zákazníka.
Příprava řešení tiskových služeb.
Požadujeme:
SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického nebo technického směru. Prokazatelná znalost správy počítačových sítí (síťový operační systém Microsoft Windows Server, případně Linux). Odpovídající znalost hardware a software. Dobrý zdravotní stav. Chuť a ochotu učit se novým věcem. Slušné a reprezentativní vystupování. Pozitivní a aktivní přístup k práci. Řidičský průkaz skupiny B. Znalost anglického jazyka výhodou.
Nabízíme:
Práci ve stabilní a rostoucí společnosti s tradicí od roku 1989. Atraktivní motivační složku osobního ohodnocení. Zajímavou práci se špičkovou technologií. Podporu osobního růstu.
Zajímavé platové ohodnocení.
V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem. Uvádějte přesný název pozice, jinak Váš životopis nemusí být zařazen do výběrového řízení.
Kontaktní adresa: stepan.hyk@kasro.cz
Volné místo správce počítačových sítí a servisní technik pro lokalitu Liberec.