Lektor kroužků pro děti z 1. až 5. třídy základních škol

  • Děčín

Pracovní místo ( Lektor kroužků pro děti z 1. až 5. třídy základních škol ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Děčín
Sháníme lektory na základní školy v Děčíně. Jde konkrétně o ZŠ Vojanova, Děčín VIII, Děčín IX-Bynov, ZŠ a MŠ Kosmonautů, Děčín XXVII, ZŠ a MŠ Březová, Děčín III a ZŠ Dr. Miroslava Tyrše, Děčín II.

Požadavky:
Pedagogické vzdělání a kvalifikace v přírodních vědách je výhodou , ale není podmínkou. Rozhodující je spolehlivost, zodpovědnost, kladný vztah k dětem. Vstupní proškolení zajistíme. Jedná se o naplňující a smysluplnou činnost, která Vás bude bavit.
počet hodin týdne dle možností uchazeče 1-10.

Nabízíme vstupní školení a navazující vzdělávání a rozvoj zaměstnanců, slušné jednání, dlouhodobá spolupráce.

Kontakt:
Martina Fialová, tel. 602 642 993, e-mail: martina@veselaveda.cz, Registrace na www.veselaveda.cz / Pro lektory / Chci být lektor.
Volné místo lektor kroužků pro děti z 1. až 5. třídy základních škol pro lokalitu Děčín.