Vězeňská služba České republiky Lékař

Lékař

Odeslat

Pracovní náplň
Způsob hlášení uchazečů:
- telefonicky Bc. Jiří Prančl - 778 469 779
- e-mailem - jprancl@vez.kyne.justice.cz
- osobně - Věznice Kynšperk nad Ohří, Zlatá čp. 52, 357 51 Kynšperk nad Ohří

Požadavky: vysokoškolské vzdělání - lékař (znalost práce na PC - program MEDICUS)

Zaměstnanecké výhody: možnost ubytování, příspěvku na stravu a rekreace v rekreačních
zařízeních VS, dále možnost bezplatného využívání tělocvičny
a posilovny, možnost poskytnutí bezúročné půjčky, dovolená navíc.

Pracovní doba: 6:30-15:00 hodin.
Volné místo lékař pro lokalitu Kynšperk nad Ohří.

Požadavky
Práce s PC - program MEDICUS

Nabízíme
Nástup možný od: 07. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Lékař

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Karlovarský kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví, Věda a výzkum, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Vězeňská služba České republiky
Ulice: 52
Město: Kynšperk nad Ohří
PSČ: 357 51

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Bc. Jiří Prančl
E-mail: Bc. Jiří Prančl
Telefon: +420 352 306 231,778 469 779

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Vězeňská služba České republiky