Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Tesaři, klempíři, pokrývači

Pracovní místo ( Tesaři, klempíři, pokrývači ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadavky: ŘP sk. B, manuálně zdatný, soběstačný, praxe výhodou.
V případě zájmu se hlaste telefonicky, každý pracovní den od 8:00-18:00, nebo pište na uvedený e-mail.
Místo výkonu práce: v rámci ČR
Volné místo tesaři, klempíři, pokrývači pro lokalitu Uhlířské Janovice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Stavebnictví a reality
Průmysl

Další volná místa

klempíř místo výkonu práce Křeslická 1/301, Praha 10, 101 00 kontakt: p. Nechyba 603452275, p. Černický - 603417860, info@domino-promont.cz Naše firma se zabývá novostavbami a rekonstrukcemi rodinných domů a střešních konstrukcí a rekonstrukcemi bytů. Náplň ...
DOMINO - promont, spol. s r.o. Praha, Inzerováno včera

Pomocní dělníci - automechanici, autoklempíři, autolakýrníci, strojní mechanici První kontakt: Drahota Petr, tel.: 603 204 455, po - pá 8 - 16 hod, e-mail: drahota@cbox.cz. Vhodné i pro důchodce. Pomocné práce v autoservisu. Požadavky: řidičský průkaz sk. B, popř. C. Pracovní doba: 8 - 16 hod. Zaměstnanecké výhody: ...
Petr Drahota Zásmuky, Inzerováno včera

Montér/ka regálovýchkonstrukcí Jedná se o celosezónní práci převážně v zemích západní Evropy, velmi kvalitní materiálové zázemí, profesní zaškolení, administrativní a logistickou podporu, *Plat 43 000 - 50 000 Kč měsíčně vč. stravného Co BUDETE NA MONTÁŽÍCH DĚLAT o Příprava a ...
Montáže Brož s.r.o. Pardubice, Inzerováno před 4 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit