ALUFRONT, s.r.o.

STAVEBNÍ TECHNIK/-ČKA / PROJEKTANT/-KA

Odeslat

Pracovní náplň
Pracovní poměr na dobu neurčitou.
Náplň práce: příprava zpracování projektové dokumentace v souladu se zákonnými předpisy; vedení příslušné dokumentace; zajišťování provozních návazností, časových harmonogramů, podkladů pro sestavení rozpočtů; objednávky materiálu; komunikace s investory; příprava, kontrola a koordinace prací; pomoc při řízení a realizaci zakázek; práce s technickou dokumentací.
Požadavky: vzdělání technického směru; počítačové dovednosti MS Office, AutoCAD; řidičský průkaz sk. B; zodpovědnost, flexibilita, ochota se vzdělávat.
Zaměstnavatel nabízí: stravenky, jazykové kurzy, penzijní připojištění, sick days, pružnou pracovní dobu.
Kontakt zasláním životopisu na e-mail: pechova@alufront.cz
Volné místo stavební technik/-čka / projektant/-ka pro lokalitu Nové Město nad Metují.

Požadavky
Práce s PC - MS Office, AutoCAD, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 04. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: STAVEBNÍ TECHNIK/-ČKA / PROJEKTANT/-KA

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Doprava a logistika, Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: ALUFRONT, s.r.o.
Ulice: Náchodská 2101
Město: Nové Město nad Metují
PSČ: 549 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Bc. Romana Pechová
E-mail: Bc. Romana Pechová
Telefon: +420 774 430 046

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ALUFRONT, s.r.o.