AR SERVIS s.r.o.

mechanici a opraváři motorových vozidel

Odeslat

Pracovní náplň
jedná se o provádění servisu a údržeb osobních aut ŠKODA; identifikace a odstraňování mechanických a elektronických problémů nebo např. oprava klimatizace; zaměstnavatel očekává aktivní pracovní přístup, osobní rozvoj v technických znalostech a integraci do skupiny a její podporu;
ubytování hrazeno zaměstnavatelem;
KONTAKT E-MAILEM
Volné místo mechanici a opraváři motorových vozidel pro lokalitu Jindřichův Hradec.

Nabízíme
Nástup možný od: 03. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: mechanici a opraváři motorových vozidel

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: AR SERVIS s.r.o.
Ulice: Jarošovská 869
Město: Jindřichův Hradec
PSČ: 377 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Ondřej Pohan
E-mail: Mgr. Ondřej Pohan

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: AR SERVIS s.r.o.