FOMA BOHEMIA spol. s r.o.

LABORANT/-KA

Odeslat

Pracovní náplň
- PP na dobu neurčitou; nástup dle dohody; dvousměnný provoz - ranní/odpolední (někdy noční)
- Náplň práce: zpracovávání a vyhodnocování světlocitlivého fotochemického materiálu, zpracovávání a vyhodnocování senziometrických a fyzikálně-mechanických vlastností fotochemického materiálu; práce ve ztížených světelných podmínkách
- Požadujeme: ÚSO vzdělání, základní znalost výpočetní techniky
- Nabízíme: příplatky za směnnost, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, rehabilitace
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky.
- V případě zájmu upřednostňujeme zaslání životopisu na e-mail: libuse.mertlova@foma.cz
Volné místo laborant/-ka pro lokalitu Hradec Králové.

Nabízíme
Nástup možný od: 09. 10. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: LABORANT/-KA

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: FOMA BOHEMIA spol. s r.o.
Ulice: Jana Krušinky 1737
Město: Hradec Králové
PSČ: 500 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Libuše Mertlová
E-mail: Libuše Mertlová

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: FOMA BOHEMIA spol. s r.o.