LABORANT/-KA

Pracovní místo ( LABORANT/-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
- PP na dobu neurčitou; nástup dle dohody; dvousměnný provoz - ranní/odpolední (někdy noční)
- Náplň práce: zpracovávání a vyhodnocování světlocitlivého fotochemického materiálu, zpracovávání a vyhodnocování senziometrických a fyzikálně-mechanických vlastností fotochemického materiálu; ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství

Další volná místa

PRACOVNÍK LABORATOŘE LASEROVÝCH KRYSTALŮ (FYZIK-OPTIK) Náplň práce: -Vývoj a aplikace optických metod pro měření vlastností monokrystalických materiálů -Automatizace používaných optických metod -Spolupráce s výrobou při rutinní charakterizaci vzorků -Spolupráce na vývojovém projektu materiálů pro ...
CRYTUR, spol. s r.o. Turnov, Inzerováno před 2 dny

LABORANT/KA VAKUOVÉHO POVRSTVOVÁNÍ OPTICKÝCH PRVKŮ Pracovní náplň: Kontrola a čištění optických prvků (monokrystalů), manipulace s citlivými výrobky a materiály, obsluha vakuových aparatur pro přípravu vrstev, práce v laboratoři. Požadujeme: středoškolské nebo ÚSO vzdělání nejlépe technického ...

LABORANT, až 30 000 Kč/měs. Máte vystudovanou střední školu chemického nebo farmaceutického směru a hledáte práci? Zajímá Vás laboratoř a chcete získat praxi ve výrobní společnosti na pozici LABORANT? Pozice vhodná pro muže. Potom hledáme právě Vás!
Grafton Recruitment s.r.o. Praha 10, Plný úvazek, Inzerováno před 5 dny