NAPOS, a.s.

SAMOSTANÝ/-Á FINANČNÍ A MZDOVÝ/-Á ÚČETNÍ

Odeslat

Pracovní náplň
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Pracovní náplň: účtování došlých faktur režíjních, proplácení faktur; účtování interních dokladů; vedení bankovních účtů; vedení mzdové a personální agendy pro cca 35 zaměstnanců; příprava podkladů pro DPH
- Požadujeme: ÚSO vzdělání; dobrou znalost podvojného účetnictví; základní znalosti software POHODA výhodou; znalost problematiky a mezd a personalistiky
- Nabízíme: měsíčné oměny, půlroční a celoroční odměny na dovolenou, příspěvek na stravování, možnost odborného růstu
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky, e-mailem nebo osobně (v době od 7:00 do 15:30 hod.). Kontaktní osoba: Fantová Zuzana, tel.: 602 302 414, e-mail: zuzana.fantova@napos.eu
Volné místo samostaný/-á finanční a mzdový/-á účetní pro lokalitu Předměřice nad Labem.

Požadavky
Ekonomika - podvojné účetnictví

Nabízíme
Nástup možný od: 09. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: SAMOSTANÝ/-Á FINANČNÍ A MZDOVÝ/-Á ÚČETNÍ

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: NAPOS, a.s.
Ulice: U Panelárny 461
Město: Předměřice nad Labem
PSČ: 503 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Zuzana Fantová
E-mail: Zuzana Fantová
Telefon: +420 602 302 414

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: NAPOS, a.s.