AUTOKLEMPÍŘ/-KA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( AUTOKLEMPÍŘ/-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup dle dohody
- Náplň práce: klempířské a karosářské práce na osobních vozidlech
- Požadavky: vyučení v oboru autoklempíř/karosář; min. 1 rok praxe; aktivní a pozitivní přístup; spolehlivost a zodpovědnost; manuální zručnost; bezúhonnost; ŘP sk. B
- Nabízíme: zázemí stabilní a prosperující společnosti; motivující ohodnocení v závislosti na odvedené práci, zaměstnanecké výhody; přístup k novým technologiím a technickému vybavení; další odborné vzdělávání; benefity - příspěvek na stravu (vlastní jídelna), vstupenky na sportovní a společenské akce, sportovní aktivity, možnost zapůjčení obytných vozů a motocyklů ZDARMA; firemní výhody (příspěvek na stravu - vlastní jídelna, sportovní aktivity zdarma, vstupenky na hokej, dostihy, sportovní a kulturní akce)
- V případě zájmu kontaktujte: Personální oddělení, tel.: 464 645 128 (volat 8:30 - 16:00 hod.), e-mail: job@autocentrum.cz
Volné místo autoklempíř/-ka pro lokalitu Hradec Králové.