PL BEKO s.r.o.

automechanik, opraváíř zemědělských a stavebních strojů

Odeslat

Pracovní náplň
možnost prodloužení PP na dobu neurčitou, praxe, samostatnost, spolehlivost, ŘP - B, kontakt e-mailem
Volné místo automechanik, opraváíř zemědělských a stavebních strojů pro lokalitu Tábor.

Nabízíme
Nástup možný od: 05. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: automechanik, opraváíř zemědělských a stavebních strojů

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: PL BEKO s.r.o.
Ulice: Chýnovská 2293
Město: Tábor
PSČ: 390 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Luděk Kočí
E-mail: Luděk Kočí
Telefon: +420 602 144 282

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: PL BEKO s.r.o.