Emanuel ANDREJ

Krejčí / krejčová

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Krakovská 12, Praha 1 ; Na Příkopě 12, Praha 1 - pasáž černá růže
Způsob prvního kontaktu: Telefonicky na číslo 222 210 167, nebo e-mailem na adresu andrej@krejcovstviandrej.cz
Kontaktní osoba: pan Emanuel Andrej
UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE:
AJ, RJ výhodou, komunikace se zákazníkem, úpravy nových oděvů a opravy, šití oděvů na míru pro zákazníky
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Krátký a dlouhý týden - dělá se 2dny a 5 dní v týdnu, možnost zajistit ubytování.
Volné místo krejčí / krejčová pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 10. 10. 2017
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Krejčí / krejčová

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Praha
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Emanuel ANDREJ
Ulice: Krakovská 1363
Město: Praha
PSČ: 110 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Emanuel Andrej
E-mail: Emanuel Andrej
Telefon: +420 603 878 066

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Emanuel ANDREJ