cukrář/ka

Pracovní místo ( cukrář/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
První kontakt telefonicky, e-mailem nebo osobně - restaurace Pellegrini, náměstí Svobody 18, Brno
- cukrář/cukrářka
- 40 hodin týdně
- čistá mzda od 15 000- 20 000
Volné místo cukrář/ka pro lokalitu Brno.

Mohly by Vás zajímat obory:

Gastronomie, cestovní ruch

Další volná místa

Cukrář/ka - prodavač/ka Popis práce: výroba a prodej cukrářských výrobků, dvousměnný provoz, vzdělání nerozhoduje, práce na HPP Zaměstnavatel požaduje: řidičský průkaz sk. B výhodou Kontakt: Cukrárna u Bílků, BC: Pavla Růžičková, tel. 544 223 110, email: ...
Jitka Bílková Křenovice, Inzerováno před 2 dny

prodavač - prodavačka Požadovaná profese: prodavač - prodavačka Pracovní náplň: prodavač - prodavačka Bistro, Cukrárna, Pekárna Mr. STAX Volné místo prodavač - prodavačka pro lokalitu Brněnec.
Calvini s.r.o. Brněnec, Inzerováno před 4 dny

*CUKRÁŘ/KA Nástup ihned. Osobní kontakt po tel. domluvě pan Kumar tel.: 776 872 778 nebo zašlete životopis na e-mail sunnyczech9@gmail.com. Požadavky: vyučení v oboru cukrář, praxe v oboru min. 2 roky, znalost výroby indických cukrovinek a receptů, zdravotní ...
PRS FRIENDS s.r.o. Prostějov, Inzerováno před 5 dny